Nadchodzące wielkimi krokami lato to dla większości z nas pora zasłużonego wypoczynku. Dla tych jednak, którzy przez wakacje woleliby szlifować swoje umiejętności lub po prostu nie chcą stracić kontaktu z językiem, szkoła Doorway przygotowała specjalną ofertę i ogłasza zapisy na kursy letnie.
Oferta jest zróżnicowana i obejmuje:

kursy intensywne umożliwiające przejście na następny poziom zaawansowania

kursy regularne/podtrzymujące z zajęciami odbywającymi się dwa razy w tygodniu

lekcje indywidualne

Kursy letnie mają mnóstwo zalet, lecz najważniejsze to:

elastyczność terminów – zajęcia mogą odbywać się rano, po południu i wieczorem

wysoki poziom grup – uczestnicy mają zazwyczaj szczególną motywację i chęci do pracy, można więc oczekiwać szybkich postępów także dzięki pełnemu zaangażowaniu kolegów i interesującym, ożywionym dyskusjom

swobodna atmosfera – słońce, ciepło i brak szkolnego przymusu sprzyjają rozluźnieniu i dobremu nastrojowi zarówno uczestników, jak i nauczycieli – trudno o przyjemniejsze warunki do przyswajania wiedzy!

Jeśli jesteście zainteresowani którąś z propozycji, prosimy o kontakt z biurem Doorway, czynnym w maju i czerwcu od poniedziałku do czwartku w godz. 14.00-19.00 (oczywiście pytania można także kierować na adres: biuro@doorway.edu.pl). Chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji i umówimy się na rozmowę, aby zorientować się w Waszym poziomie znajomości języka oraz w preferencjach odnośnie terminów i móc zorganizować grupy według Waszych potrzeb.

Zapraszamy!

Share →