Kursy językowe dla dzieci przedszkolnych

DLA KOGO: dzieci w wieku 5 i 6 lat
CZESTOTLIWOSC SPOTKAN: dwa razy w tygodniu po 45 minut
WIELKOSC GRUPY: 4-7 osób

Dzieci w wieku przedszkolnym są zwykle bardzo żywiołowe, dlatego też lekcje prowadzone są dla nich w oparciu o gry i zabawy językowe. Podstawy języka poznają głównie poprzez piosenki, rymowanki, taniec, historyjki, zabawy ruchowe oraz plastyczne. Zajęcia są żywe, dynamiczne, z wykorzystaniem odpowiednich pomocy i rekwizytów. Nieodzownym towarzyszem każdej lekcji jest duża pacynka – papuga Kapitan Jack, która uczestniczy we wszystkich zabawach, robi śmieszne miny i mówi tylko po angielsku.

Zajęcia oparte są na podręczniku CAPTAIN JACK wydawnictwa Macmillan:

 • Głównym bohaterem podręcznika jest wesoła papuga, czyli tytułowy kapitan Jack. Dzieci stają się współuczestnikami przygód papugi i jej przyjaciół, towarzyszą bohaterom w odkrywaniu otaczającego ich świata, dzięki czemu przyswajają język w naturalny dla siebie sposób – podczas zabawy. Warto podkreślić, że kurs zawiera również elementy takich przedmiotów, jak matematyka, plastyka czy informatyka.
 • Podręcznik ma piękną kolorową grafikę i jest pełen ciekawych ćwiczeń, malowanek, zagadek, mini kart obrazkowych, naklejek i fantastycznych wypychanek.
 • Do Książki ucznia dołączona jest płyta Multi-ROM, dzięki czemu dzieci w domu mogą odsłuchiwać piosenki i inne nagrania poznane na lekcji.
 • Nauczyciel ma do dyspozycji liczne pomoce dydaktyczne: karty obrazkowe, cd, dvd, ogromną książkę z historyjkami, iTools oraz dodatkowe materiały do druku.

Więcej informacji o CAPTAIN JACK znajdziecie na stronie wydawnictwa Macmillan.

Kursy językowe dla dzieci szkolnych

DLA KOGO: dzieci w wieku 7– 11 lat
CZESTOTLIWOSC SPOTKAN: dwa razy w tygodniu po 45 minut
WIELKOSC GRUPY: 4-7 osób

Zajęcia dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym zorientowane są głównie na naukę poprzez zabawę. Gry, rozmaite ćwiczenia aktywizujące, piosenki, rymowanki sprawiają, że dzieci szybko poznają język, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc. W zajęciach dla dzieci w wieku szkolnym główny nacisk kładziemy na równomierny rozwój umiejętności mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania w języku angielskim. Stopniowo uczymy podstaw gramatyki, poszerzamy słownictwo, ale przede wszystkim motywujemy do komunikowania się po angielsku.

Zajęcia oparte są na bazie dwóch podręczników: INCREDIBLE ENGLISH  oraz GIVE ME FIVE!.

INCREDIBLE ENGLISH:

 • Podręcznik i ćwiczenia Incredible English zawierają mnóstwo gier, zabaw, historyjek, piosenek, interesujących ćwiczeń językowych, które wplatają również elementy innych przedmiotów szkolnych (CLIL).
 • W zajęciach towarzyszy dzieciom kolorowa pacynka – tukan Norton, który w zabawny sposób rozpoczyna i kończy każdą lekcję, prowadzi zabawy, śpiewa, tańczy i bierze aktywny udział podczas poznawania każdej historyjki.
 • Incredible English daje dzieciom możliwość tworzenia m.in. własnych projektów plastycznych oraz naklejkowego słownika obrazkowego z każdego rozdziału.
 • Podręcznik napisany jest przez najlepszych autorów, w tym Sarę Phillips, specjalistkę w nauczaniu najmłodszych, a autorką historyjek jest Michaela Morgan, nagrodzona autorka książek dla dzieci – (Oxford Reading Tree).
 • Nauczyciel ma do dyspozycji mnóstwo pomocy dydaktycznych: pacynkę, plakaty miedzyprzedmiotowe, karty obrazkowe, broszury do kopiowania, książkę z historyjkami, Cd, Dvd, iTools, materiały dodatkowe online.
 • Rodzice i uczniowie na stronie internetowej mają dostęp do nagrań z lekcji oraz materiałów do druku.

Więcej informacji o Incredible English znajdziecie na stronie wydawnictwa Oxford.

GIVE ME FIVE!:

 • Seria Give Me Five! pomaga w przygotowaniu uczniów do egzaminów z języka angielskiego.
 • Szeroki przekrój materiałów nie tylko pomaga rozwinąć kompetencje komunikacyjne, lecz także wspiera umiejętność kreatywnego i krytycznego myślenia. Ponadto angażujące treści, dynamiczne animacje, chwytliwe utwory oraz filmy mobilizują uczniów do nauki i zdobywania nowych umiejętności.
 • Uczniowie mają dostęp do cyfrowej platformy Navio, która pełni rolę interaktywnego świata przypominającego grę. Aplikacja umożliwia stworzenie własnych awatarów i wykonywanie zadań w ramach gry, które trenują umiejętności językowe oraz pomagają utrwalić materiał poznany podczas zajęć. Za wykonywane zadania uczniowie otrzymują nagrody, punkty i odznaki. Aplikacja śledzi postępy uczniów i pozwala nauczycielom na wgląd w ich wyniki, aby osoby potrzebujące większej pomocy w nauce uzyskały dodatkowe wsparcie. Dodatkowo aplikacja zawiera wszystkie piosenki, opowieści i animacje, które pojawią się w kursie, umożliwiając uczniom dostęp do nich w domu.
 • Nauczyciel ma do dyspozycji mnóstwo pomocy dydaktycznych: karty obrazkowe, karty pracy, materiały do druku, cd, a przede wszystkim bogatą oprawę cyfrową podręcznika zawierającą m.in. animowane historyjki z podręcznika, filmy oraz interaktywne ćwiczenia. Za pomocą aplikacji Navio nauczyciel może kontrolować postępy uczniów i planować kolejne aktywności.

Więcej informacji o Give Me Five! znajdziecie na stronie wydawnictwa Macmillan.

Kursy językowe dla młodzieży

DLA KOGO: młodzież w wieku 11 -19 lat
CZESTOTLIWOSC SPOTKAN: dwa razy w tygodniu po 90 minut
WIELKOSC GRUPY: 6-9 osób

Kursy dla młodzieży skupiają się na dalszym rozwoju wszystkich umiejętności językowych – mówienia, słuchania, pisania, czytania. Szczególny naciskkładziemy jednak na komunikowanie się w języku obcym. Utrwalamy i poszerzamy słownictwo, doskonalimy gramatykę, ale zawsze prezentujemy je na bazie ciekawych materiałów anglojęzycznych (m.in. prasa, Internet, muzyka). Nasi nauczyciele (sami w większości młodzi) potrafią wyjść naprzeciw potrzebom i zainteresowaniom nastolatków i prowadzić zajęcia tak, by przykuć ich uwagę i zaktywizować.

Zajęcia dla młodzieży oparte są na podręcznikach wydawnictwa Cambridge oraz wydawnictwa Oxford.

Kursy językowe dla dorosłych

DLA KOGO: osoby dorosłe bez limitu wiekowego 🙂
CZESTOTLIWOSC SPOTKAN: dwa razy w tygodniu po 90 minut
WIELKOSC GRUPY: 6-9 osób

One on one lessons are best for students with unpredictable time tables or people with specific needs.Dorośli mają do wyboru szeroki wachlarz kursów na różnych poziomach zaawansowania. My dostosowujemy tryb i rodzaj zajęć do możliwości i potrzeb każdej z osób. Niezależnie od tego, czy kurs jest potrzebny, by nabywać umiejętności konieczne w pracy, na studiach lub w podróży, czy też jest podjęty dla przyjemności, my uwzględniamy wszystkie potrzeby i staramy się spełnić wszelkie wymagania.
Zajęcia odbywają się w małych, starannie dobranych grupach, dzięki czemu każdy słuchacz może liczyć na indywidualną uwagę i wsparcie nauczyciela.

Zajęcia indywidualne

DLA KOGO: dzieci, mlodzież i osoby dorosłe bez limitu wiekowego 🙂
CZESTOTLIWOSC SPOTKAN: wg indywidualnych potrzeb

Zajęcia są bardzo spersonalizowane – dla każdego słuchacza, w oparciu o analizę potrzeb, jego znajomość języka oraz cel dydaktyczny, dobieramy najbardziej efektywne metody nauczania, podręczniki i intensywność zajęć. Tak zindywidualizowane lekcje pozwalają pracować nad równomiernym rozwojem wszystkich umiejętności językowych (pisanie, czytanie, rozumienie ze słuchu i mówienie), lub skoncentrować się na sferach najistotniejszych dla danego ucznia, np. wzbogacenie słownictwa czy swobodne komunikowanie się. Sprzyja to szybszemu tempu pracy i szybszym efektom: lektor mając możliwość całkowitego skupienia uwagi na uczniu, czuwa nad prawidłowym przyswajaniem języka, motywuje, koryguje na bieżąco ewentualne błędy i kontroluje postępy.

AddvantagePrzygotowanie do egzaminów

To nasza specjalność! Jeśli czeka Cię egzamin ósmoklasisty lub maturalny, albo chcesz przystąpić do jednego z międzynarodowych egzaminów jak ESOL FCE, CAE, CPE i IELTS, czy też zdać egzamin TOEFL bądź TOEIC, aby móc pracować lub studiować za granicą, nasi nauczyciele zaplanują Twoją naukę tak, abyś osiągnął pożądany rezultat za cenę jak najmniejszego stresu.