Kursy językowe dla dzieci przedszkolnych

DLA KOGO: dzieci w wieku 4-5 lat oraz 6-latki nie posiadające umiejętności czytania i pisania
CZESTOTLIWOSC SPOTKAN: dwa razy w tygodniu po 45 minut
WIELKOSC GRUPY: 4-7 osób

Dzieci w wieku przedszkolnym są zwykle bardzo żywiołowe, dlatego też lekcje prowadzone są dla nich w oparciu o gry i zabawy językowe. Podstawy języka poznają głównie poprzez piosenki, rymowanki, taniec, historyjki, zabawy ruchowe oraz plastyczne. Zajęcia są żywe, dynamiczne, z wykorzystaniem odpowiednich pomocy i rekwizytów. Nieodzownym towarzyszem każdej lekcji jest duża pacynka MALPKA, która uczestniczy we wszystkich zabawach, robi śmieszne miny, wiesza się dzieciom na szyi i mówi tylko po angielsku.

Zajęcia oparte są na podręczniku PLAYTIME wydawnictwa Oxford:

 • Seria składa się z trzech części- część A i B  9780194046541przeznaczona dla 5- i 6-latków oraz Starter przygotowana specjalnie z myślą o najmłodszych przedszkolakach, czyli 4-latkach.
 • PLAYTIME posiada elastyczną formułę, co pozwala dopasować właściwy podręcznik nie tylko do wieku dzieci, ale też do ich poziomu znajomości języka.
 • Podręcznik i ćwiczenia dla dzieci mają piękną kolorową grafikę i pełne są ciekawych ćwiczeń, malowanek, zagadek, mini kart obrazkowych, ale też fantastycznych WYPYCHANEK.
 • Wesołe historyjki w Playtime, oparte są przede wszystkim na scenkach z życia przedszkola i wykorzystują autentyczny język używany na co dzień.
 • Nauczyciel ma do dyspozycji liczne pomoce dydaktyczne: “kieszeniową” tablicę, plakaty, karty obrazkowe, cd, dvd, książkę z historyjkami, iTools- materiały na tablicę interaktywną oraz materiały pomocnicze online.
 • Rodzice i uczniowie na stronie internetowej mają dostęp do materiałów z zajęć oraz dodatkowych ćwiczeń i zabaw edukacyjnych z bohaterami Playtime.

Więcej informacji o Playtime znajdziecie na stronie wydawnictwa Oxford.

 

Kursy językowe dla dzieci szkolnych

DLA KOGO: dzieci w wieku 7– 11 lat oraz 6-latki posiadające umiejętność czytania i pisania
CZESTOTLIWOSC SPOTKAN: dwa razy w tygodniu po 45 minut
WIELKOSC GRUPY: 4-7 osób

Zajęcia dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym zorientowane są głównie na naukę poprzez zabawę. Gry, rozmaite ćwiczenia aktywizujące, piosenki, rymowanki sprawiają, że dzieci szybko poznają język, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc. W zajęciach towarzyszy im kolorowa pacynka – tukan Norton, który w zabawny sposób rozpoczyna i kończy każdą lekcję, prowadzi zabawy, śpiewa, tańczy i bierze aktywny udział podczas poznawania każdej historyjki. W zajęciach dla dzieci w wieku szkolnym główny nacisk kładziemy na równomierny rozwój umiejętności mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania w języku angielskim. Stopniowo uczymy podstaw gramatyki, poszerzamy słownictwo, ale przede wszystkim motywujemy do komunikowania się po angielsku.

Zajęcia oparte są na bazie znakomitego podręcznika Incredible English wydawnictwa Oxford:

 • Seria Incredible English składa się z 6 części, ksztalcenie_zintegrowane__jezyk_angielski__klasa_13__incredible_english_2__podrecznik__oxford_IMAGE1_320673_4co umożliwia łatwe dopasowanie właściwego podręcznika do wieku i poziomu językowego dzieci.
 • Podręcznik i ćwiczenia zawierają mnóstwo gier, zabaw, historyjek, piosenek, interesujących ćwiczeń językowych, które wplatają również elementy innych przedmiotów szkolnych.
 • Incredible English daje dzieciom możliwość tworzenia m.in. własnych projektów plastycznych oraz naklejkowego słownika obrazkowego z każdego rozdziału.
 • Podręcznik napisany jest przez najlepszych autorów, w tym Sarę Phillips, specjalistkę w nauczaniu najmłodszych, a autorką historyjek jest Michaela Morgan, nagrodzona autorka książek dla dzieci – (Oxford Reading Tree)
 • Nauczyciel ma do dyspozycji mnóstwo pomocy dydaktycznych: plakaty miedzy przedmiotowe, karty obrazkowe, broszury do kopiowania, książkę z historyjkami, Cd, Dvd, iTools, materiały dodatkowe online.
 • Rodzice i uczniowie na stronie internetowej mają dostęp do materiałów z zajęć oraz dodatkowych ćwiczeń i zabaw edukacyjnych z bohaterami Incredible English.

Więcej informacji o Incredibe English znajdziecie na stronie wydawnictwa Oxford.

 

Kursy językowe dla młodzieży

DLA KOGO: młodzież w wieku 11 -19 lat
CZESTOTLIWOSC SPOTKAN: dwa razy w tygodniu po 90 minut
WIELKOSC GRUPY: 6-9 osób

Kursy dla młodzieży skupiają się na dalszym rozwoju wszystkich umiejętności językowych – mówienia, słuchania, pisania, czytania. Szczególny naciskkładziemy jednak na komunikowanie się w języku obcym. Utrwalamy i poszerzamy słownictwo, doskonalimy gramatykę, ale zawsze prezentujemy je na bazie ciekawych materiałów anglojęzycznych (m.in. prasa, Internet, muzyka). Nasi nauczyciele (sami w większości młodzi) potrafią wyjść naprzeciw potrzebom i zainteresowaniom nastolatków i prowadzić zajęcia tak, by przykuć ich uwagę i zaktywizować.

Zajęcia dla młodzieży oparte są na podręcznikach wydawnictwa Cambridge oraz wydawnictwa Oxford.

 

Kursy językowe dla dorosłych

DLA KOGO: osoby dorosłe bez limitu wiekowego 🙂
CZESTOTLIWOSC SPOTKAN: dwa razy w tygodniu po 90 minut
WIELKOSC GRUPY: 6-9 osób

One on one lessons are best for students with unpredictable time tables or people with specific needs.Dorośli mają do wyboru szeroki wachlarz kursów na różnych poziomach zaawansowania. My dostosowujemy tryb i rodzaj zajęć do możliwości i potrzeb każdej z osób. Niezależnie od tego, czy kurs jest potrzebny, by nabywać umiejętności konieczne w pracy, na studiach lub w podróży, czy też jest podjęty dla przyjemności, my uwzględniamy wszystkie potrzeby i staramy się spełnić wszelkie wymagania.
Zajęcia odbywają się w małych, starannie dobranych grupach, dzięki czemu każdy słuchacz może liczyć na indywidualną uwagę i wsparcie nauczyciela.

 

Zajęcia indywidualne

DLA KOGO: dzieci, mlodzież i osoby dorosłe bez limitu wiekowego 🙂
CZESTOTLIWOSC SPOTKAN: wg indywidualnych potrzeb

Zajęcia są bardzo spersonalizowane – dla każdego słuchacza, w oparciu o analizę potrzeb, jego znajomość języka oraz cel dydaktyczny, dobieramy najbardziej efektywne metody nauczania, podręczniki i intensywność zajęć. Tak zindywidualizowane lekcje pozwalają pracować nad równomiernym rozwojem wszystkich umiejętności językowych (pisanie, czytanie, rozumienie ze słuchu i mówienie), lub skoncentrować się na sferach najistotniejszych dla danego ucznia, np. wzbogacenie słownictwa czy swobodne komunikowanie się. Sprzyja to szybszemu tempu pracy i szybszym efektom: lektor mając możliwość całkowitego skupienia uwagi na uczniu, czuwa nad prawidłowym przyswajaniem języka, motywuje, koryguje na bieżąco ewentualne błędy i kontroluje postępy.

 

AddvantagePrzygotowanie do egzaminów

To nasza specjalność! Jeśli czeka Cię test gimnazjalny lub egzamin maturalny, albo chcesz przystąpić do jednego z międzynarodowych egzaminów jak ESOL FCE, CAE, CPE i IELTS, czy też zdać egzamin TOEFL bądź TOEIC, aby móc pracować lub studiować za granicą, nasi nauczyciele zaplanują Twoją naukę tak, abyś osiągnął pożądany rezultat za cenę jak najmniejszego stresu.